Blog

Düğün fotoğrafı ve gece Çekimi

kuşadası_düğün_fotoğrafçısı tarafından 31.07.2017 tarihinde yayınlanmıştır.

Fotoğraf deyince akla ilk gelen ışıktır. Malum, fotoğraf ışıkla yazmak demek. Ancak fotoğraf sadece güneş ışına bağlı değildir.

Kısacası gece de çekim yapılabilir. Hatta geçe yapılan düğün fotoğrafı çekimleri, görmeye alışık olmadığınız, sıradanlığın dışında kareler elde etmemizi sağlar.

Gece çekimi her fotoğrafçının yapabileceği bir şey değil elbette. Işık tekniğine hakim, gerekli ekipman ve donanıma sahip olmak bu işin olmazssa olmazı.

Kuşadası düğün fotoğrafı için oldukça verimli bir yer. Dış mekan olarak birçok seçeneğe sahip olduğumuz için, güzel karelerin hepsi fotoğrafçının hayal gücüne

ve fotoğrafik olarak görme yeteneği ile sınırlı. Dış mekan çekimi Kuşadasında bir çok yerde yapılabilir. Efes antik harabelerinden tutunda, Selçuk Kalesi civarı, Pamucak ve Kuştur sahilinden,

Dilek Yarımadasına kadar bir çok seçenek mevcut. Ancak bu mekanların dışında da birçok kişiye sıradan görünen, yol üzerindeki trafik ışıkları bile çok güzel kareler verebilir. Karşıyaka çarşısında trafik ışıklarında 

çekilen fotoğraftan, ve Bostanlı sahilindeki kanalın yanında çekilen bu iki fotoğraf, gece çekiminin ve sıradan bir yerde çekilen fotoğrafın, gören bir göz için ne kadar farklı olacağı hakkında en iyi fikri veriyor.


Masal gibi

kuşadası_düğün_fotoğrafçısı tarafından 19.08.2016 tarihinde yayınlanmıştır.

Bazı gelinler fotoğraf çekimine hazırlıklı gelirler, bazıları ise tam teçhizat. Banu ise kesinlikle tam teçhizatlı gelinler arasındaydı. Bir fotoğrafçı olarak, fotoğraf çeken kadar çekilenin de bu heyecanı ve disiplini olması ortaya çok doğal kareler çıkmasına neden oluyor.

Şahsen çekimleri yaparken çok keyif aldığım bu dış çekimden geriye kalan kareleri görünce, samimiyetimi anlamak hiç de güç olmasa gerek...

 

 

 

 

 

 

 


Leylek Leyla

kuşadası_düğün_fotoğrafçısı tarafından 25.11.2014 tarihinde yayınlanmıştır.

Bir çift bu kadar şanslı olabilir mi? Düğün sonrası dış çekim yapmaya gittiğimiz Selçuk'ta karşılaştığımız, Leyla isimli leylek fotoğrafları o kadar renk kattı ki...

    


Pamucakta Nişan çekimleri

kuşadası_düğün_fotoğrafçısı tarafından 12.09.2014 tarihinde yayınlanmıştır.

Yeni nişanlanan çiftimiz Sacid ve Naciye için, Pamucaktaydık. Muhteşem günbatımı manzarası,Efes antik şehrinin gemileri ve deniz . İnsan daha ne ister?

Nişan fotoğraf çekimleri  http://www.ozkanozmenphotography.com

Fotoğrafçı Kuşadası,selçuk,izmir,aydın,
 


Doğuma az kaldı

kuşadası_düğün_fotoğrafçısı tarafından 31.08.2014 tarihinde yayınlanmıştır.

Bebek çekimleri sadece bebeğin doğumu ile başlamıyor. Onu beklerken yaşadığınız anlar da en az onun kadar özel ve hatırlanası.

Mesut ve Aslı çiftininin kızları Eylül bebeğin doğumuna az bir süre kaldı. Biz de bu anı ölümsüzleştirmek için çekimlere başladık.

Doğan bey köyünde gerçekleştirdiğimiz çekimler çok eğlenceliydi.


bebek fotoğrafçısı, doğum fotoğrafçısı,hamile çekim,fotoğraf çekimi

Kuşadası doğum fotoğrafçısı, Kuşadası Bebek fotoğrafçısı 

http://www.ozkanozmenphotography.com


 
 

Bu Sayfayı Paylaş

Bizi Takip Edin